| ASIN | B083QN28VD |
| Best Sellers Rank | #3,976 in Computers ( See Top 100 in Computers ) #24 in Network Switches |
| Brand | Ubiquiti Networks |
| Case Material Type | Metal |
| Color | Information Not Available |
| Customer Reviews | 4.7 4.7 out of 5 stars (362) |
| Data Transfer Rate | 1 Gigabits Per Second |
| Interface | RJ45, SFP |
| Item Dimensions L x W x H | 44.2L x 20.1W x 4.3H centimeters |