title: "M-SURE MS-110-050 Digital External Micrometer 50mm (2 inch) Large LCD Display Gauge Caliper Outside Measuring Metric Imperial"
price: "€ 119.37"
---
# M-SURE MS-110-050 Digital External Micrometer 50mm (2 inch) Large LCD Display Gauge Caliper Outside Measuring Metric Imperial
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** M-SURE MS-110-050 Digital External Micrometer 50mm (2 inch) Large LCD Display Gauge Caliper Outside Measuring Metric Imperial
- **Is it available?** Yes, in stock and ready to ship
## Best For
- Customers looking for quality international products
## Description